Podporovatelé

Speciální DÍKY patří:

Rodině a přátelům

 

Superspeciální DÍKY patří našemu tzv. „realizačnímu týmu“, ve kterém jsou:

Libor Kramoliš s ženou Eliškou a dětmi Zuzkou a Matýskem: Přispěli svou ochotou pomáhat v čemkoliv, od sbírání víček, jejich třízení a uskladnění obrovského množství. Oslovují firmy i jednotlivce, pomáhají nám s výchovou dětí a je toho ještě strašná spousta, co pro nás dělají a my jim za to budeme navždy vděční. V neposlední řadě nám věnovali 5000 Kč do sbírky. Děkujeme!!!
 
Jan Černý s ženou Terezkou: Vlastně jen díky těmto přátelům, dostala naše kampaň takovéto rozměry, díky jejich nápadům a ochotě realizovat je, jsme dnes tam, kde jsme a míříme výš. Byli to také oni, kdo nás seznámil s paní ředitelkou občanského sdružení Nedoklubko, které se věnuje předčasně narozeným dětem. Jen díky nim si toto můžete dnes přečíst, protože Jan vytvořil a spravuje tuto stránku. Je toho samozřejmě mnohem víc. Děkujeme!!!

 

Jaroslav Uhlárik: Jaroslav je pro nás něco jako zbraň na boj s byrokracií. Děkujeme!!!

 

Jaroslav Hejduk s ženou Veronikou: Stejně tak jako u všech již zmíněných nám tito přátelé pomáhají, kde je třeba. Děkujeme!!!

 

Eva Urbančíková: Této osůbce, s pohnutým osudem, vděčíme za ten takzvaný první vršek. Nevím, jestli bychom bez ní vůbec někdy začali. Děkujeme!!!

 

Občanské sdružení Nedoklubko a hlavně paní ředitelka Lucie Žáčková: není dárce jako takový, ale hlavně přispívá svojí odhodlaností a vytrvalostí v těžkém boji s fenoménem jakým je „PŘEDČASNĚ NAROZENÉ DÍTĚ!“. Já, jako otec jednoho z takových dětí vím, jak zoufale bezmocný umí rodič být, když neví kudy kam a nemá nikde zastání, když vše, co pro své dítě potřebuje stojí hromadu peněz, kterou nemá.
A zde přichází ten Dar paní Lucie a sdružení Nedoklubko, informace o tom, co vše úžasného dělají najdete na stránkách www.nedoklubko.cz
My jsme jí vděční za spoustu dobrých rad a informaci, které přináší trošku klidu do naších duší a vědomí, že to není konec, ale pouze začátek, sice dlouhé cesty, která ovšem není bez cíle. V neposlední řadě jsme díky aktivitám paní Lucie získali spoustu dárců, kteří přispěli na naše transparentní konto.

 

______________________________________________________________________________________________________________________

ZE SRDCE DĚKUJEME OPAVSKÉMU TÝMU U 12 ZA FANTASTICKOU PODPORU!!!

U13

______________________________________________________________________________________________________________________

DÍKY patří také těmto firmám a organizacím, které nás podporují:

Děkujeme, že v průběhu celé doby nezapomínáte na dobré skutky a podporujete nás. I díky vám budeme moci dále plnit naše cíle a věřit, že to Maty dokáže. Jsme vděčni za vaši podporu, ať už finanční nebo nefinanční. Ten pocit, že v tom nejsme tak úplně sami, nám dodává mnoho energie a síly, abychom šli dál. Věříme, že při nás zůstanete i nadále. Ze srdce děkujeme!

Imothep

32

BK-Opava_logo

 

Sokol

logo_charitaopava

logo_alfaplastik

logo_cargodesign


Černohorský s.r.o.

Slezské gymnázium Opava

 

Podporovatele
Podporovatele

 

Naše velké díky patří také Nadaci Radima Masného 

50

CHCI POMOCT!