Tisk

Napsali o nás:

 

V sobotu 1.8.2015 proběhl první ročník akce s názvem „Letní skotačení s Matyáškem“, která se konala v prostranství restaurace „Na Sokolce“ v Opavě – Kateřinkách. Jednalo se o zábavný den nejen pro děti a dobročinnou akci zároveň. Jsme velice šťastni, že se nám to povedlo a přišlo nás povzbudit tolik lidí. 

Toto poděkování patří opravdu VŠEM, kteří se zúčastnili našeho dne. Jenom díky vám se nám podařilo nasbírat krásných 16.033 Kč, které půjdou na léčbu Klimteratipe pro Matyáška. Vážíme si toho a děkujeme z celého srdce. 

Vyšel o nás také článek v novinách (s velkým množstvím fotografií), což nám dává sílu do dalších bojů, neboť víme, že jdeme správným směrem.

ZDE SE MŮŽETE PODÍVAT NA ČLÁNEK A FOTOGRAFIE V NOVINÁCH

ZDE SE MŮŽETE PODÍVAT NA DALŠÍ FOTOGRAFIE NA FACEBOOKU

 

Banner oddelovnik

 

Náš příběh se dostal také, jako jedno z témat, do rubriky „Musíte vědět“ deníku Aha. Čtenáři si tak mohli přečíst alespoň pár řádků o tom, co vše Matyáška trápí. K dispozici bylo také dáno číslo transparentního účtu, kam mohou dobří lidé zasílat své příspěvky. Článek si můžete přečíst ZDE.

 

Banner oddelovnik

 

Potkala nás další skvělá možnost!
V Opavě v OC Breda proběhl Kabelkový a kravatový veletrh. Výtěžek z tohoto dne byl věnován na dobročinné účely. A pro rok 2015 byl vybrán Matyášek. Máme neskutečnou radost a děkujeme.
Více informací o akci a jak to bude probíhat najdete v článku Opavského a hlučínského deníku.

Článek z celé akce včetně fotografií najdete v článku Opavského a hlučínského deníku.

Hezký rozhovor s panem starostou Herbertem Paverou zde v článku.

Další informace k akci zde v článku.

Banner oddelovnik

Banner oddelovnik

 

I naše koše mohou pomáhat – úžasná akce BK Opava v čele s Kamilem Vajdou
Přečtěte si o tom v článku.

CHCI POMOCT!